2 309 ₴
2 040 ₴
-12%

Бездротова внутрішня сирена AJAX HomeSiren — це інтелектуальний внутрішній пристрій, який не лише гучно сповіщає про тривоги, а й інформує про стан системи безпеки. Вона може сигналізувати про охоронні події, відчинення дверей, затримки на вхід та вихід, а також відображати інформацію після спрацювання тривоги. Сирена працює за захищеним радіопротоколом Jeweller і підтримує стабільний зв'язок із хабом або ретранслятором на відстані до 2000 метрів. Завдяки встановленим батареям пристрій здатний працювати автономно до 5 років без заміни елементів живлення. HomeSiren легко налаштовується та керується через застосунки Ajax, забезпечуючи зручний контроль системи безпеки.
Сирена має широку функціональність і підходить для житлових, комерційних та офісних об'єктів. Вона може відлякувати зловмисників, сповіщати про пожежу, протікання води та інші загрози, а також інформувати про зміну режиму охорони. Світлодіодна та звукова індикація налаштовуються індивідуально під потреби користувача або об'єкта. Пристрій захищений від глушіння сигналу, підміни та несанкціонованого втручання, що гарантує високий рівень надійності. Стан батарей та всі події постійно контролюються в реальному часі.
Переваги AJAX HomeSiren Jeweller:
Замовляйте бездротову сирену Ajax HomeSiren прямо зараз і ми відправимо його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам по номеру нижче.
Контакти для замовлень:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AJAX |
| Приведення в дію | Автоматичне |
| Інтерфейс | Бездротовий |
| Живлення | Батарейки одноразові |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Довжина | 75 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Висота | 27 мм |
| Вага | 97 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |