Радіатор DaVinci - це надійний біметалевий радіатор, оптимальний продукт для міської квартири з відкритою системою опалення (центральне опалення), елегантні та потужні, вони чудово витримують великий натиск води та протистоять корозії. Сталь чудово тримає тиск (понад 60 атм), а алюміній передає тепло повітрю. Експлуатуються в будь-якій системі опалення (однотрубні, двотрубні).
Замовляйте біметалевий радіатор DaVinci 500/100 на 10 секцій прямо зараз і ми отправим його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам за номерами нижче.
Контактні дані для замовлень:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DaVinci |
| Країна виробник | Туреччина |
| Теплова потужність | 180 Вт |
| Максимальний робочий тиск | 15 бар |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Колір | Білий |
| Вага | 1.56 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 563 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Глибина | 75 мм |
| Комплектація | |
| Кронштейн | Ні |
| Кран Маєвського | Ні |
| Заглушка | Ні |
| Термоголовка | Ні |
| Кран радіаторний кутовий | Ні |
| Кран радіаторний прямий | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тепловіддача Δt = 70 °C | 70 Вт |
| Кількість секцій | 10 |
| Кран Мавського | Ні |