3 305 ₴


Кран кульовий 11с34п BREEZE – зварюваний / фланець, стандартний прохід. Комбіноване приєднання фланець / зварювання у крана 11с34п і його модифікацій дозволяє легко зібрати вузол скидання рідини або переходу на інший переріз трубопроводу.
Замовляйте cтандартнопрохідний, комбінований кран Breeze 11с34п DN80/65, PN25 прямо зараз і ми відправимо його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам по номеру нижче.
Контактные данные для заказов:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Трубоэлемент |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 8.5 кг |
| Вхідний діаметр | 2 3/4" |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Клас герметичності | А |
| Максимальна робоча температура | 180 град. |
| Максимальний робочий тиск | 25 бар |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Робоче середовище | Вода |
| Тип затвору | Кульовий |
| Умовний прохід | 80 мм |