2 795 ₴


Кран кульовий 11с36п BREEZE – фланець/фланець, повний прохід і відноситься до лінійки BREEZE Europe. Має фланцеве з’єднання на PN16, як у кранів 11с33п. Але, на відміну від 11с33п, крани 11с36п мають повний прохід. Монтажні розміри кранів 11с36п повністю співпадають з розмірами кульових кранів 11с33п.
Замовляйте повнопрохідний, фланцевий кран Breeze 11с36п DN50/50, PN16 прямо зараз і ми відправимо його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам по номеру нижче.
Контактные данные для заказов:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Breeze |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 5.3 кг |
| Вхідний діаметр | 2" |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Клас герметичності | А |
| Колір | Чорний |
| Максимальна робоча температура | 180 град. |
| Максимальний робочий тиск | 16 бар |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Робоче середовище | Вода |
| Тип затвору | Кульовий |
| Тип приєднання | Фланцеве |
| Умовний прохід | 50 мм |