3 266 ₴

Приварний, стандартнопрохідний, кульовий кран 11с31п — це надійне рішення для перекриття потоку в інженерних та промислових трубопровідних системах. Завдяки суцільнозварній конструкції та якісній сталі кран витримує високі навантаження, перепади температур та тиску.
Стандартна будівельна довжина відповідає європейським нормам, що робить кран сумісним із більшістю сучасних систем і дозволяє встановлювати його як повноцінну заміну імпортних моделей.
Не потребує обслуговування, легко монтується та теплоізолюється. Підходить для експлуатації в умовах низьких температур (до –35 °C).
Індивідуальний серійний номер на кожному виробі забезпечує простежуваність виробництва та гарантує якість заводських випробувань.
Замовляйте cтандартнопрохідний, приварний кран ELEMENT 11с31п DN100/80, PN25 прямо зараз і ми відправимо його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам по номеру нижче.
Контактные данные для заказов:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Трубоэлемент |
| Країна виробник | Україна |
| Тип затвору | Кульовий |
| Умовний прохід | 100 мм |
| Робоче середовище | Вода |
| Тип приєднання | Під приварення |
| Максимальна робоча температура | 180 град. |
| Максимальний робочий тиск | 25 бар |
| Клас герметичності | А |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Колір | Помаранчевий |
| Вага | 11.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Вхідний діаметр | 3 1/4" |