Насос для підвищення тиску KR KP.GRS 15/11 призначений для перекачування чистої води та підвищення тиску в наявній системі водопостачання. Він використовується для створення напору перед водонагрівачами, газовими колонками, пральними та посудомийними машинами, а також для підвищення напору води в душі або інших водовихідних точках.
Насосна частина
Електродвигун
Комплектується кабелем завдовжки 1 з вилкою
Замовляйте насос для підвищення тиску KR KP.GRS 15/11 прямо зараз і ми отправим його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам за номерами нижче.
Контактні дані для замовлень:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Виробник | KR |
| Вид насоса | Для підвищення тиску води |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 11 м |
| Пропускна здатність | 3 куб.м/год |
| Споживана потужність | 120 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Підвищення тиску | Так |
| Якість води | Чистий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 130 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |