3 795 ₴






Насоси цієї серії призначені для перекачування чистої води та можуть застосовуватися: для побутового використання під час водопостачання зі свердловин і резервуарів, для перекачування води в резервуари, для зрошувальних систем, для автоматичного подавання води спільно з невеликими резервуарами під час використання керівної автоматики (керівні реле, контролери тиску).
Характеристики:
Комплект постачання:
Замовляйте насос Кенле 3SR1/10-0.37 + 10м кабеля та пульт прямо зараз і ми отправим його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам за номерами нижче.
Контактні дані для замовлень:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Kenle |
| Вид насоса | Відцентровий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 38 м |
| Пропускна здатність | 2.8 куб.м/год |
| Споживана потужність | 0.37 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 60 м |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Вага | 10 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP68 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 917 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Довжина мережевого шнура | 10 м |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Основні | |
| Частота струму | 50 |
| Номінальна пропускна здатність | 2.8 куб. м/год |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| Максимальна пропускна здатність | 2.8 куб. м/год |
| Перекачувані середовища | Чиста вода |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю, м | 10 |
| Захист від перегрівання | Так |