1 885 ₴



Циркуляційний насос KR KP.GRS-25/7-130 являє собою тришвидкісний циркуляційний насос, призначений для систем опалення і систем теплої підлоги з постійною або низькою змінною витратою. За допомогою звичайного перемикача ви можете встановити бажану швидкість обертання залежно від споживання мережі.
Переваги:
Характеристики:
Комплект постачання:
Замовляйте циркуляційний насос KR KP.GRS-25/7-130 прямо зараз і ми відравимо його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам за номерами нижче.
Контактні дані для замовлень:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KR |
| Вид насоса | Циркуляційний |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 6 м |
| Пропускна здатність | 3 куб.м/год |
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Підвищення тиску | Так |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 2 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Вага | 2.4 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 130 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 0.7 м |