Електронне реле тиску KSR2 здійснює автоматичне керування включенням та вимкненням електронасоса і, отже, подачею води з постійним тиском та витратою під час роботи електронасоса. Реле має захист від "сухого ходу" яка після того, як припиниться надходження води у всмоктувальній магістралі (аварійний витік, закінчилася вода в свердловині і т.д.) контролер через 8 - 10 секунд здійснить зупинку електронасоса.
Характеристики:
Комплект поставки:
Замовляйте електронну автоматики для насоса KSR2 з захистом від сухого ходу прямо зараз і ми відправимо його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам по номеру нижче.
Контактні данні для замовлень:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KR |
| Робочий діапазон | 10 бар |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP65 |
| Максимальна потужність | 1100 Вт |
| Вага | 0.3 кг |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Тип запчастини | Контролер тиску |