Циркуляційний насос Wetron 25-4-180 (774212) являє собою тришвидкісний циркуляційний насос, призначений для систем опалення і систем теплої підлоги з постійною або низькою змінною витратою. За допомогою звичайного перемикача ви можете встановити бажану швидкість обертання залежно від споживання мережі.
Переваги:
Характеристики:
Комплект постачання:
Замовляйте циркуляційний насос Wetron 25-4-180 (774212) прямо зараз і ми отправим його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам за номерами нижче.
Контактні дані для замовлень:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aquatica |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 773432 |
| Базова одиниця | шт |
| Вал двигуна | Нержавіюча сталь AISI 304 |
| Висота упаковки, мм | 565 |
| Висота, мм | 395 |
| Вихідний патрубок | Чавун |
| Довжина кабелю, м | 7 |
| Довжина упаковки, мм | 290 |
| Довжина, мм | 250 мм |
| Діаметр напірного патрубка DN2, "(дюйм) | 2 |
| Діаметр твердих частинок в підвішеному стані, мм | 35 |
| Клас ізоляції | В |
| Клас захисту | IP68 |
| Кількість фаз | Однофазний |
| Максимальна температура перекачуваної рідини, °C | 40 |
| Маса брутто, кг | 22.26 |
| Маса нетто, кг | 21.12 |
| Механічне ущільнення | Кераміка/графіт |
| Потужність, Вт | 750 |
| Мінімальна партія замовлення, шт | 1 |
| Напруга, В | 220 |
| Напір min, м | 5 |
| Номінальна продуктивність, л/хв | 100 |
| Номінальна сила струму, I (А) | 5.2 |
| Номінальний напір, м | 7 |
| Обмотка статора двигуна | Мідь |
| Особливості | Поплавковий вимикач забезпечує автоматичне включення і виключення насосів даної серії в залежності від рівня води |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Перекачувана рідина | Максимальний діаметр частинок в підвішеному стані 35 мм |
| Продуктивність min, л/хв | 25 |
| Різальний механізм | Да |
| Робоче колесо | Чавун |
| Тип двигуна | Асинхронний, закритого типу з вбудованим в обмотку термозахистом |
| Торгова марка | Aquatica |
| Частота, Гц | 50 |
| Ширина паковання, мм | 235 |
| Ширина, мм | 115 мм |
| з ножем (з ріжучим механізмом) | Да |