94 ₴

Кран шаровий Presto-PS (PFV-0125) широко використовується для побудови систем поливу та водопостачання. Підключення кульового крана до магістралі здійснюється за допомогою фітингів із зовнішнім та внутрішнім різьбленням діаметром 3/4".
Цей кульовий механізм є втіленням італійської якості, виготовлений із надійних та міцних матеріалів. Екологічно чистий та безпечний не тільки для навколишнього середовища, але й для здоров'я людини. Корпус крана виконаний з первинного якісного ПВХ, що дозволяє гарантовано витримувати до 6 атмосфер внутрішньо системного тиску при температурі робочої рідини до + 45°C.
Внутрішній запірний механізм виготовлений з фторопласту і робить процес відкривання/закривання максимально легким, що не потребує фізичних зусиль. Конструкція крана відноситься до повнопрохідного типу, що дозволяє до мінімуму скоротити гідравлічні втрати. Об'єм рідини, що проходить через нього, практично такий же, як і при проходженні через трубу цього ж діаметру. Це значно вищий показник у порівнянні з іншими типами водозапірної арматури. Всі ці якості роблять крани цього типу незамінним елементом для використання на лінійних ділянках магістральних трубопроводів.
Замовляйте кран шаровий Presto-PS із зовнішнім та внутрішнім різьбленням 3/4 дюйма (PFV-0125) прямо зараз і ми відправимо її вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам за номером нижче.
Контактні данні для замовленнь:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Матеріал | Пластик |
| Розмір (") | 3/4 |
| Внутрішня різьба | 3/4" |
| Зовнішня різьба | 3/4" |
| Діаметр | 20 мм |
| Аквастоп | Ні |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальний робочий тиск | 4 |
| Спосіб під'єднання | Різьбове |
| Матеріал корпусу | Полиэтилен |
| Тип приєднання | Нарізне |
| Тип підключення | внутрішня — Зовнішня |
| Діаметр крана | 3/4" |
| З'єднання американка | Немає |
| Тип затвора | Кульовий |
| Умовний прохід | 20 мм |