76 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 89 ₴

Кран шаровий Presto-PS (PF-0125) широко використовується для побудови систем поливу і водопостачання. Підключення шарового крана до магістралі проводиться за допомогою фітингів із зовнішнім різьбленням діаметром 3/4".
Цей шаровий механізм є втіленням італійської якості, виготовлений із надійних і міцних матеріалів. Екологічно чистий і безпечний не тільки для довкілля, а й для здоров'я людини. Корпус крана виконано з первинного якісного ПВХ, що дає йому змогу гарантовано витримувати до 4 атмосфер внутрішньосистемного тиску за температури робочої рідини до +45°C.
Внутрішній замковий механізм виготовлено з фторопласту, він робить процес відкривання/закривання максимально легким, що не вимагає великих фізичних зусиль. Конструкція крана належить до повнопрохідного типу, що дає можливість до мінімуму скоротити гідравлічні втрати. Обсяг рідини, що проходить через нього, практично такий самий, як і під час проходження через трубу такого ж діаметру. Це значно вищий показник порівняно з іншими типами водозапірної арматури. Всі ці якості роблять крани цього типу незамінним елементом для використання на лінійних ділянках магістральних трубопроводів.
Замовляйте кран шаровий Presto-PS із внутрішнім різьбленням 3/4 дюйма (PF-0125) прямо зараз і ми відправимо її вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам за номером нижче.
Контактні данні для замовленнь:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Матеріал | Пластик |
| Розмір (") | 3/4 |
| Внутрішня різьба | 3/4" |
| Діаметр | 20 мм |
| Аквастоп | Ні |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальний робочий тиск | 4 |
| Спосіб під'єднання | Різьбове |
| Матеріал корпусу | Полиэтилен |
| Тип приєднання | Нарізне |
| Тип підключення | внутрішня-внутрішня |
| Діаметр крана | 3/4" |
| З'єднання американка | Немає |
| Тип затвора | Кульовий |
| Умовний прохід | 20 мм |