2 700 ₴
2 280 ₴
-16%

Дренажно-фекальний електронасос Світязь WQD 12 2 кВт підходить для відкачування води з затоплених льохів, вигрібних ям, відкачування каналізаційних дощів і різного типу стійок, зокрема з біологічними відходами. Насос обладнаний чавунною крильчаткою-подрібнювачем, що дає змогу йому перемелювати та готувати до викиду в'язкі відходи (гліна, фекалії, кухонні відходи). Ідеально підходить для відкачування побутових вигрібних (каналізаційних) ям закритого типу (без можливості потрапляння зовнішнього сміття, пакетів, дроту).
Фекальні насоси Світязь WQD 12 2 кВт призначені для підіймання брудних вод і хімічно неагресивних рідин, як-от ґрунтові та поверхневі води, зокрема з вмістом іла, побутових стоків, фекалій, осушення зливних колодязів, басейнів, підвалів.
Переваги:
Характеристики:
Комплект постачання:
Замовляйте дренажно-фекальний насос Світязь WQD 12 2 з поплавцевим вимикачем прямо зараз і ми отправим його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам за номерами нижче.
Контактні дані для замовлень:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Світязь |
| Вид насоса | Дренажно-фекальний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 12 м |
| Пропускна здатність | 12 куб.м/год |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Підвищення тиску | Ні |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Якість води | Брудна |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 25 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Ріжуча насадка | Ні |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP68 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 2 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 10 м |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Автоматичний контроль рівня робочої середовища | Так |
| Захист від перегріву | Ні |
| Плавний пуск двигуна | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Ні |