Використання:
Дренажний насос Werk SP-8H призначений для відкачування побутових і ґрунтових вод з зливних каналізаційних і стічних ям.
Даний насос конструктивно відноситься до типу заглибні дренажні електронасосів.
Технічна характеристика:
Модель: Werk SP-8H пластик; поплавковий вимикач — у наявності;
— Потужність, кВт — 0.4;
— Макс. глибина занурення, м — 5;
— Макс. напір, м — 7;
— Макс. продуктивність, м3/годину — 7;
— Діаметр вихідного патрубка, дюйм — 1";
— Маса, кг (нетто) — 4.0;
— Маса, кг (брутто) — 4.5;
— Напруга, В — 220-240/50 Гц;
— Макс. температура закачиваемой рідини,°C — 40;
— Хв. рівень води, см — 5;
— Макс. розмір частинок в забрудненій воді, 0.5 мм;
Замовляйте дренажний насос Werk SP-8H з поплавцем для вигрібних ям колодязів басейнів прямо зараз і ми відправимо його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам на номери нижче.
Контактні данні для замовленнь:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 4 кг |
| Вид насоса | Дренажний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Якість води | Брудна |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Максимальний напір | 7 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Пропускна здатність | 7 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина мережевого шнура | 7 м |
| Конструктивні особливості | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP68 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |