1 040 ₴

Душовий трап DRAIN-07-60 70x600 мм пластик – це поєднання надійності, стильного дизайну та практичності, що робить його чудовим вибором для сучасних ванних кімнат.
Виріб виготовлено з високоякісного пластику, що забезпечує його довговічність і стійкість до впливу вологи навіть при частому використанні.
Характеристики:
Переваги:
Цей трап – чудове рішення для тих, хто цінує поєднання дизайну, якості та зручності.
Замовляйте Трап для душу Drain-07-60-з пластиковою основою та нержавіючою накладкою прямо зараз і ми отправим його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам за номерами нижче.
Контактні дані для замовлень:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення сифона | Для душового кута, Для душової кімнати |
| Монтаж | В пол |
| Швидкість зливу | 35 літр/хв |
| Діаметр зливу | 40 мм |
| Колір | Сріблястий |
| Вага | 0.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 600 мм |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Нержавіюча чашка | Так |
| Трап-решітка для зливу | Так |