4 065 ₴

Дренажно-фекальний електронасос Energo-N НДФ 10-13-0,55 підходить для відкачування води з затоплених льохів, вигрібних ям, відкачування каналізаційних дощів і різного типу стійок, зокрема з біологічними відходами. Насос обладнаний чавунною крильчаткою-подрібнювачем, що дає змогу йому перемелювати та готувати до викиду в'язкі відходи (гліна, фекалії, кухонні відходи). Ідеально підходить для відкачування побутових вигрібних (каналізаційних) ям закритого типу (без можливості потрапляння зовнішнього сміття, пакетів, дроту).
Фекальні насоси Energo-N НДФ 10-13-0,55 призначені для підіймання брудних вод і хімічно неагресивних рідин, як-от ґрунтові та поверхневі води, зокрема з вмістом іла, побутових стоків, фекалій, осушення зливних колодязів, басейнів, підвалів.
Переваги:
Характеристики:
Комплект постачання:
Замовляйте дренажно-фекальний насос Energo-N НДФ 10-13-0,55 з поплавцевим вимикачем прямо зараз і ми отправим його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам за номерами нижче.
Контактні дані для замовлень:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Энергонасосы |
| Країна виробник | Польща |
| Вид насоса | Дренажно-фекальний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр перекачуваних частинок | 35 мм |
| Якість води | Брудна |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Максимальний напір | 10 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підвищення тиску | Ні |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Пропускна здатність | 24 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Частота | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний контроль рівня робочої середовища | Так |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 2 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 8 м |
| Конструктивні особливості | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP68 |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Ріжуча насадка | Ні |
| Встановлення насоса | Вертикальна |