3 365 ₴

Зернодробарка МЛИН-ОК 8 — спеціальне сільськогосподарське обладнання, призначене для приготування різних кормів для тварин. Ця модель зернодробарки без проблем допоможе Вам перемелоти абсолютно всі типи насіння зернових культур, як-от пшениця, ячмінь, рис або кукурудза у фракцію розміром від 2 до 5 мм. Фракція помелу регулюється змінними ситами, що входять до комплект.
Переваги:
Характеристики:
Зерно - 200 кг\год,
Кукурудзяні качани - 85 кг\год,
Стебловий корм - 380 кг\год
Комплект постачання:
Замовляйте зернодробарку МЛИН-ОК МЛИН 8 прямо зараз і ми відправимо її вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам за номерами нижче.
Контактні дані для замовлень:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Млин-ОК |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість обертів двигуна | 2850 об/хв |
| Потужність двигуна | 2.5 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм приймального бункера | 5 л |
| Сировина, що переробляється | Коренеплоди, Зернові |
| Стан | Новий |
| Тип | Зернодробарка-корморезка |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 21.3 кг |
| Висота | 750 мм |
| Довжина | 295 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Продуктивність, кг/годину | |
| Зерно | 200 кг/год |
| Кукурудзяні качани | 85 кг/год |
| Стебловий корм | 380 кг/год |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 |