5 900 ₴
5 505 ₴
-7%




Компакнтий корпус електроводонагрівача має кубічну форму а також внутрішній бак місткістю 30 літрів. Моделі Duplex створенні для встановлення над мийкою, раковиною. Для легкого та безпечного монтажу передбачені монтажний шаблон, набор для кріплення, поглиблення на тильному боці корпусу.
Оптимальну функціональність бойлера забезпечують механічний термостат і мідний «мокрий» ТЕН на 1.5 кВт. Повний об’єм води нагрівається від +15 С до максимальної температури +65 С (з похибкою в 5 С).
Замовляйте електричний водонагрівач Aquaforce Duplex об'ємом 30 літрів із нижнім під'єднанням прямо зараз і ми відправимо його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам за номером нижче.
Контактні дані для замовлень:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Болгарія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Об'єм ємності для води | 30 л |
| Робочий тиск | 0.75 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Компактний |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Вага | 14.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Електронне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Дисплей | Так |
| Датчик перегріву | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 435 мм |
| Ширина | 435 мм |
| Глибина | 375 мм |