5 712 ₴
5 360 ₴
-6%



Циркуляційний насос ENERGO-N НЦА 32/10-180 польського виробництва являє собою тришвидкісний циркуляційний насос, призначений для систем опалення і систем теплої підлоги з постійною або низькою змінною витратою.
Переваги:
Характеристики:
Комплект постачання:
Замовляйте циркуляційний насос ENERGO-N НЦА 32/10-220 польського виробництва прямо зараз і ми отправим його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам за номерами нижче.
Контактні дані для замовлень:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Энергонасосы |
| Вид насоса | Циркуляційний |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 10 м |
| Пропускна здатність | 9 куб.м/год |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Підвищення тиску | Так |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 2 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Вага | 2.4 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 220 мм |
| Довжина мережевого шнура | 0.7 м |