Замовляйте розширювальний бак Lider 24 л для опалення прямо зараз і ми відправимо його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам на номери нижче.
Контактні данні для замовленнь:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lider |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструктивне виконання бака | Сферичний |
| Максимальна робоча температура | 90 град. |
| Максимальний робочий тиск | 6 бар |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал мембрани | EPDM гума |
| Мінімальна робоча температура | 1 град. |
| Мінімальний робочий тиск | 1.5 бар |
| Об'єм розширювального бака | 24 л |
| Розташування бака | Вертикальне (без ніжок) |
| Із замінної мембраною | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип розширювального бака | Мембранний |
| Товщина стінки бака | 1 мм |
| Колір | Червоний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 489 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Діаметр | 280 мм |
| Діаметр приєднувального патрубка | 3/4" |