2 190 ₴
2 060 ₴
-6%



Насоси цієї серії призначені для перекачування чистої води та підвищення тиску в наявній системі водопостачання.
Можуть використовуватися для створення напору перед водонагрівачами, газовими колонками, пральними та посудомийними машинами, а також для підвищення напору води в душі або інших точках водорозбору.
Крім того, цей насос може бути використаний для підвищення тиску в системах водопостачання, що використовують сонячний водонагрівач, охолодження промислового обладнання, системах насичення киснем води для рибальських ставків та акваріумів.
Насоси Euroaqua 15WB-14 працюють практично безшумно, тому їх можна встановлювати в будь-якому місці будинку чи квартири.
Характеристики насоса Euroaqua 15WB-14
Корпус неіржавка сталь
Мідна обмотка
Робоче колесо та насосна частина латунь
Антикорозійне покриття
Діаметр приєднання 3/4"
Різь перехідників 1/2"
Потужність 120 Вт
Підйом води 14 метрів
Продуктивність 25 л/хв
Термін гарантійного обслуговування: 24 місяці
Комплектація
- Насос у зборі
- Сальник пружинний
- Ущільнювальні прокладки
- Механічне ущільнення
- Латунний штуцер із гайкою (перехідник)
- Автоматичний вимикач
- Посібник з експлуатації
- Гарантійний талон
Замовляйте насос для підвищення тиску Euroaqua 15WB-14, безшумний прямо зараз і ми відправимо його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам за номерами нижче.
Контактні дані для замовлень:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Euroaqua |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 3.5 кг |
| Вид насоса | Для підвищення тиску води |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Максимальний напір | 14 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підвищення тиску | Так |
| Споживана потужність | 120 Вт |
| Пропускна здатність | 1.5 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Частота | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Тип вимикача насоса | Електронний |
| Конструктивні особливості | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Тип ротора | Мокрий |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |