3 190 ₴
3 020 ₴
-5%




Дренажно-фекальний електронасос Wisla WQS 2- 2.5 підходить для відкачування води з затоплених льохів, вигрібних ям, відкачування каналізаційних дощів і різного типу стійок, зокрема з біологічними відходами. Насос обладнаний чавунною крильчаткою-подрібнювачем, що дає змогу йому перемелювати та готувати до викиду в'язкі відходи (гліна, фекалії, кухонні відходи). Ідеально підходить для відкачування побутових вигрібних (каналізаційних) ям закритого типу (без можливості потрапляння зовнішнього сміття, пакетів, дроту).
Фекальні насоси Wisla WQS 2- 2.5 призначені для підіймання брудних вод і хімічно неагресивних рідин, як-от ґрунтові та поверхневі води, зокрема з вмістом іла, побутових стоків, фекалій, осушення зливних колодязів, басейнів, підвалів.
Переваги:
Характеристики:
Комплект постачання:
Замовляйте дренжно-фекальний насос Wisla WQS 2- 2.5 з поплавцевим вимикачем прямо зараз і ми отправим його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам за номерами нижче.
Контактні дані для замовлень:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wisla |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 15 кг |
| Вид насоса | Дренажно-фекальний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Якість води | Брудна |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Максимальний напір | 15 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підвищення тиску | Так |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Пропускна здатність | 15 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Частота | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний контроль рівня робочої середовища | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 2 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 7 м |
| Конструктивні особливості | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP68 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Ріжуча насадка | Ні |
| Встановлення насоса | Вертикальна |