Латунна муфта – це з’єднувальний елемент, призначений для міцного та герметичного з’єднання труб різного діаметру в системах водопостачання або опалення. Виготовлена з високоякісної латуні, вона відрізняється високою стійкістю до корозії, до впливу високих температур та тиску, що робить її оптимальним вибором для довготривалої експлуатації. Різьбова конструкція забезпечує легкий монтаж та демонтаж, дозволяючи швидко і надійно здійснити установку чи ремонт системи.
Замовляйте муфту STA ДУ25 D 1" В-В прямо зараз і ми відправимо його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам по номеру нижче.
Контактні данні для замовлень:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | STA |
| Країна виробник | Україна |
| Вид муфти | Сполучна |
| Діаметр різьблення другого торця | 1" |
| Діаметр різьблення першого торця | 1" |
| Матеріал муфти | Латунь |
| Призначення | Водопровід внутрішній |
| Покриття | Латунь |
| Робоче середовище | Повітря, Вода, Неагресивне середовище, Рідке середовище, Газ |
| З'єднання американка | Ні |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Умовний прохід | 25 мм |
| Колір | Жовтий |
| Діаметр різі вхідного отвору | 1" В |
| Діаметр різі вихідної отвори | 1" В |
| Матеріал перехідника | Латунь |