Латунний трійник STA – це з'єднувальний елемент, розроблений для розгалуження трубопровідних систем. Виготовляється з якісної латуні тому він має стійкість до корозії, високих температур і тиску, що дозволяє використовувати його в системах водопостачання, опалення та кондиціонування. Завдяки точній різьбі забезпечується щільне та герметичне з'єднання, що запобігає витокам і гарантує надійну роботу системи. Універсальний у застосуванні, трійник STA легко монтується та забезпечує стабільний потік рідини в усіх напрямках трубопроводу.
Замовляйте трійник STA 25 В-З-В для труб прямо зараз і ми відправимо його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам по номеру нижче.
Контактні данні для замовлень:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | STA |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр виходів | 25 мм |
| Діаметр різьблення другого торця корпусу | 1" |
| Діаметр різьблення горловини | 1"Н |
| Діаметр різьблення першого торця корпусу | 1" |
| Матеріал трійника | Латунь |
| Призначення | Водопровід внутрішній |
| Покриття | Латунь |
| Робоче середовище | Газ, Рідке середовище, Повітря, Неагресивне середовище, Вода |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Тип трійника | Рівнопрохідний |
| Умовний прохід | 25 мм |
| Діаметр різі вхідного отвору | 1" В |
| Діаметр різі вихідної отвори | 1" В |
| Матеріал перехідника | Латунь |
| Колір | Жовтий |