2 749 ₴
2 605 ₴
-5%






Дренажно-фекальний насос NEK P-238 2,6 кВт підходить для відкачування води з затоплених льохів, вигрібних ям, відкачування каналізаційних дощів і різного типу стійок, зокрема з біологічними відходами. Насос обладнаний чавунною крильчаткою-подрібнювачем, що дає змогу йому перемелювати та готувати до викиду в'язкі відходи (гліна, фекалії, кухонні відходи). Ідеально підходить для відкачування побутових вигрібних (каналізаційних) ям закритого типу (без можливості потрапляння зовнішнього сміття, пакетів, дроту).
Фекальні насоси NEK P-238 2,6 кВт призначені для підіймання брудних вод і хімічно неагресивних рідин, як-от ґрунтові та поверхневі води, зокрема з вмістом іла, побутових стоків, фекалій, осушення зливних колодязів, басейнів, підвалів.
Переваги:
Характеристики:
Комплект постачання:
Замовляйте дренжно-фекальний насос NEK P-238 без поплавцевого вимикача прямо зараз і ми отправим його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам за номерами нижче.
Контактні дані для замовлень:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | NEK |
| Вид насоса | Дренажно-фекальний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 18 м |
| Пропускна здатність | 12.5 куб.м/год |
| Споживана потужність | 2600 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Брудна |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Вага | 12 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Ріжуча насадка | Ні |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 2 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |