1 410 ₴





Фільтр грубої очистки для свердловини серії PKF встановлять перед входом у насос для очищення потоку від механічних часточок, що захистить робоче колесо та подовжить його термін експлуатації. Фільтр складається з корпусу, троса, основи, фільтроелементу і приєднувального патрубка. Цей фільтр з фільтруючим елементом 1000 мкм рекомендується застосовувати при заборі води зі свердловини або глибкого колодязя.
Характеристики:
Замовляйте фільтр для свердловини PKF-33/32 1 1/4" прямо зараз і ми відправимо його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам по номеру нижче.
Контактні данні для замовлень:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VALTEC |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1290 мм |
| Діаметр під'єднання | 1" |
| Довжина | 33 м |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь |
| Робоче середовище | Вода |
| Розмір затримуваних частинок | 1000 мкм |
| Способ монтажа | Вертикальний |
| Ширина | 33 мм |