1 060 ₴
980 ₴
-8%





Електронне реле тиску Кенле DSK 5D здійснює автоматичне керування включенням та вимкненням електронасоса і, отже, подачею води з постійним тиском та витратою під час роботи електронасоса. Реле має захист від "сухого ходу" яка після того, як припиниться надходження води у всмоктувальній магістралі (аварійний витік, закінчилася вода в свердловині і т.д.) контролер через 8 - 10 секунд здійснить зупинку електронасоса.
Характеристики:
Комплект поставки:
Замовляйте електронну автоматики для насоса Кенле DSK 5D з захистом від сухого ходу прямо зараз і ми відправимо його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам по номеру нижче.
Контактні данні для замовлень:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kenle |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.75 кг |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP54 |
| Максимальна потужність | 2200 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Робочий діапазон | 10 бар |
| Ступінь захисту, IP | IP54 |
| Тип запчастини | Контролер тиску |
| Частота | 50 GHz |