Електронне реле тиску Optima EP-1 із захистом сухого ходу
Optima EP-1
Виробництво — Польща
Гарантія — 2 роки!!
Застосування й принцип дії
Реле тиску ( автоматика для насосів) із захистом сухого ходу Optima EP-1 призначене для автоматичного керування роботою насоса та захисту його від сухого ходу. Підходить до будь-якого типу насосів!
Особливості
Можливість точного регулювання діапазону тиску, компактність, легкість монтажу.
Принцип дії
Реле працює за принципом вимірювання тиску та залежно від діапазону, вмикає або вимикає насос. Захист від сухого ходу спрацьовує у разі падіння тиску під час роботи на насосі нижче від встановленої межі. Усі показники, зокрема і тиск на цей момент, зображаються на РК-дисплеї.
Реле має ударостійкий корпус. Розраховано до 200000 спрацьовувань.
Технічні характеристики
• максимальний тиск: 16 барів
•параметри електромережі: 220 В, 50 Гц
•-діаметр під'єднання: 1/4
• максимальний струм: 10 А
•потужність під'єднуваного насоса: до 1,5 кВт
•-мінімальний крок регулювання: 0,1 бара
•-клас захисту: IP65
Замовляйте Електронне реле тиску Optima EP-1 із захистом сухого ходу польського виробництва прямо зараз і ми отправим його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам за номерами нижче.
Контактні дані для замовлень:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Optima |
| Країна виробник | Польща |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP65 |
| Максимальна потужність | 1500 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Робочий діапазон | 0.1 бар |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Тип запчастини | Контролер тиску |
| Частота | 50 GHz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто (кг.) | 0.510000 |
| Об'єм (м3) | 0.001360 |
| Країна походження | Польща |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Тип | Реле тиску |