Насос відцентровий Optima CPm200 1.5кВт, призначений для дощового та гравітаційного зрошення та поливу, подачі великих об'ємів води з колодязів, водойм та резервуарів при невеликій величині напору.
Конструкція робочого колеса із широкими кутовими лопатями дозволяє перекачувати воду з невеликим вмістом забруднень.
Конструктивні особливості:
Технічні характеристики:
Замовляйте відцентровий насос Optima CPm 200 прямо зараз і ми відправимо його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам за номером нижче.
Контактні данні для замовленнь:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Optima |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 12.1 кг |
| Вид насоса | Відцентровий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Глибина до дзеркала води | 7 м |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Максимальний напір | 43 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Пропускна здатність | 12 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Конструктивні особливості | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Матеріал корпусу | Чавун |