Вихровий насос Optima TPS60 N 0,37кВт з ежектором застосовується там, де необхідно отримати високий тиск з невеликою продуктивністю для перекачування чистої води без абразивних частин і хімічно неагресивних рідин. За рахунок ежектора глибина підйому води – 9м.
Завдяки надійності, простоті в експлуатації та економічності цей насос знайшов своє застосування, насамперед у побуті, зокрема для автоматичної подачі води, в комплексі з невеликими резервуарами та автоматичними агрегатами підтримки тиску, поливу городів та садів, для компенсації недостатнього тиску у водопровідній мережі.
Маленький, компактний, недорогий, простий і надійний вихровий насос Optima TPS60 N у багатьох випадках допоможе. Вихровий насос Optima TPS60 N може забезпечити поливом невелику ділянку. Ідеальне співвідношення ціна-якість-продуктивність. Запорукою тривалої та надійної експлуатації служить проста конструкція з чавунною насосною камерою та латунною крильчаткою
Вихрові насоси відносяться до машин тертя. Робоче колесо вихрового насоса аналогічне колесу відцентрового насоса, всмоктує рідину з внутрішньої частини каналу та нагнітає її у зовнішню, внаслідок чого виникає поздовжній вихор. При проходженні рідини через робоче колесо у вихровому насосі, як і в відцентровому, збільшується кінетична енергія рідини (збільшується її швидкість) та потенційна енергія тиску.
Робочою частиною насоса є робоче колесо із радіальними лопатками. Колесо обертається у циліндричному корпусі з малими торцевими зазорами. Рідина надходить через всмоктуючий отвір канал, переміщається по ньому робочим колесом і викидається через вихідний отвір.
Переваги даної модел
Конструктивні особливості:
Технічні характеристики:
Замовляйте вихровий насос Optima TPS60 N прямо зараз і ми відправимо його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам за номером нижче.
Контактні данні для замовленнь:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Optima |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 6.3 кг |
| Вид насоса | Вихровий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Глибина до дзеркала води | 9 м |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Максимальний напір | 32 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 370 Вт |
| Пропускна здатність | 2 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |