17 700 ₴




Завдяки вдосконаленій проточній частині в поєднанні з запатентованими новітніми рішеннями була створена нова серія насосів з плаваючим робочим колесом 4SR-S, яка гарантує продууктивність і виняткову ефективність, а також відчутну стійкістьь до зношування, викликаного наявністю піску у воді, у 10 разів вище, ніж у інших насосів на світовому ринку.
Моноблочні електронасоси для свердловин PEDROLLO серії 4SR призначені для перекачування чистої води та можуть застосовуватися: для побутового використання під час водопостачання зі свердловин і резервуарів, для перекачування води в резервуари, для зрошувальних систем, для автоматичного подавання води спільно з невеликими резервуарами під час використання керівної автоматики (керівні реле, контролери тиску).
Свердловинний насос з нержавіючої сталі. Підготовлений до монтажу.
Характеристики:
Комплект постачання:
Замовляйте відцентровий, глибинний насос Pedrollo 4SRm 2/9 прямо зараз і ми отправим його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам за номерами нижче.
Контактні дані для замовлень:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 11.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна глибина занурення | 100 м |
| Максимальна пропускна здатність | 3.9 куб.м/год |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Номінальна пропускна здатність | 3.9 куб.м/год |
| Споживана потужність | 55 кВт |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 674 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Максимальний напір | 68 м |