18 965 ₴

Моноблочні електронасоси для свердловин PEDROLLO серії 4BLOCK призначені для перекачування чистої води та можуть застосовуватися: для побутового використання під час водопостачання зі свердловин і резервуарів, для перекачування води в резервуари, для зрошувальних систем, для автоматичного подавання води спільно з невеликими резервуарами під час використання керівної автоматики (керівні реле, контролери тиску).
Свердловинний насос з нержавіючої сталі. Підготовлений до монтажу. Конденсатор та термозахист вмонтовані в двигун. Запатентована гідравлічна частина має незалежні плаваючі робочі колеса, що дозволило знано зменшити вплив піску на електронасос.
Характеристики:
Комплект постачання:
Замовляйте відцентровий, глибинний насос Pedrollo 4BLOCKm 2/12 прямо зараз і ми отправим його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам за номерами нижче.
Контактні дані для замовлень:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 15 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна глибина занурення | 60 м |
| Максимальна пропускна здатність | 3.6 куб.м/год |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Номінальна пропускна здатність | 3.6 куб.м/год |
| Споживана потужність | 0.75 кВт |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 807 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Максимальний напір | 90 м |