19 225 ₴




Відцентрові електронасоси PEDROLLO серії 2CP рекомендуються для перекачування чистої води або хімічно неагресивних рідин.
Насоси придатні для роботи в режимі тривалих перевантажень.
Застосовуються в побуті, в комунальному секторі та в промисловості; зокрема, для автоматичної подачі води спільно з мембранними баками і пристроями підтримки тиску, для компенсації тиску в мережі водопостачання, в системах протипожежної безпеки.
Установка насоса повинна проводитися в закритих приміщеннях або ж в місцях, захищених від атмосферного впливу.
Переваги:
Характеристики:
Замовляйте поверхневий відцентровий насос Pedrollo 2CPm 25 / 16C прямо зараз і ми відправимо його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам на номери нижче.
Контактні данні для замовленнь:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 19.3 кг |
| Вид насоса | Відцентровий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина до дзеркала води | 7 м |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 90 град. |
| Максимальний напір | 46 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підвищення тиску | Так |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Пропускна здатність | 7.2 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |