2 715 ₴








Насоси цієї серії можуть використовуватися для: перекачування чистої води, подавання води з відкритих водойм, відкачування води з підвальних приміщень, льохів, колодязів, резервуарів, систем зрошення та поливання низького тиску.
Насосна частина
Корпус: технополімер
Вал двигуна: неіржавка сталь AISI 304
Робоче колесо: технополімер
Дифузор: технополімер
Вихідний патрубок: технополімер
Електродвигун
Тип двигуна: асинхронний
Напруга: 220 - 240 В
Частота: 50 Гц
Клас ізоляції: В
Клас захисту: IP68
Довжина кабелю: 7 м
Умови експлуатації
Максимальна температура рідини, що перекачується: +35 °C
Тільки для чистої води без абразивовмісних (піска, глини, вапна тощо)
Водневий показник води (рН): 6.5 - 8.5
Загальна мінералізація води: не більш ніж 1500 г/м3
Термін гарантійного обслуговування: 12 місяців.
Замовляйте фекальний дренажний Rosa P-238 без поплавця насос для вигрібних ям каналізації прямо зараз і ми відправимо його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам на номери нижче.
Контактні данні для замовленнь:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rosa |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 15 кг |
| Вид насоса | Дренажно-фекальний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Якість води | Брудна |
| Максимальний напір | 10 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підвищення тиску | Так |
| Споживана потужність | 2600 Вт |
| Пропускна здатність | 12 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Частота | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний контроль рівня робочої середовища | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Тип вимикача насоса | Електронний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 2 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 7 м |
| Конструктивні особливості | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP68 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Ріжуча насадка | Ні |
| Встановлення насоса | Вертикальна |