1 570 ₴







Дренажний насос NEK P-210(F) з поплавковим вимикачем призначений для перекачування брудної води. Відмітною рисою насоса є висока продуктивність (208 л/хв) і великий напір. Потужність мотора складає 1600 Вт, що з запасом вистачає для продуктивної роботи тривалий час. Насос має надійні гумові ущільнення та комплектується автоматичним поплавком, який допоможе стежити за рівнем води і уникнути поломок двигуна. Основною характеристикою насоса є повне занурення у воду - колодязь, водойма або свердловина.
Переваги:
Характеристики:
Комплект поставки:
Замовляйте дренажний насос NEK P-210 з поплавковим вимикачем прямо зараз і ми відправимо його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натисніть кнопку "Купити" або зателефонуйте нам за номерами нижче.
Контактні дані для замовлень:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NEK |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 6.5 кг |
| Вид насоса | Дренажний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний напір | 18 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підвищення тиску | Так |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Пропускна здатність | 12 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Частота | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний контроль рівня робочої середовища | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 7 м |
| Конструктивні особливості | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP68 |
| Ріжуча насадка | Ні |
| Встановлення насоса | Вертикальна |