6 230 ₴



Занурювальні дренажні електронасоси Pedrollo серії TOP рекомендуються для відкачування незначно забрудненої води з підвалів, котлованів, дренажних колодязів і т.д.
Насоси серії TOP дозволяють відкачати воду практично « насухо », маючи високі гідравлічні показники при незначній потужності двигуна.
Насос можна експлуатувати при температурах до +40 °C в постійному режимі і до +90 °C короткочасно (до 3 хвилин). Поплавковий вимикач дозволяє використовувати насос в автоматичному режимі.
Переваги:
Характеристики:
Замовляйте дренажний насос Pedrollo TOP-1 0.25 кВт з кабелем 5 метрів прямо зараз і ми отправим його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам за номерами нижче.
Контактні дані для замовлень:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 5.1 кг |
| Вид насоса | Дренажний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр перекачуваних частинок | 10 мм |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна глибина занурення | 3 м |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Максимальний напір | 6 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підвищення тиску | Ні |
| Споживана потужність | 250 Вт |
| Пропускна здатність | 9.6 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Частота | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний контроль рівня робочої середовища | Ні |
| Захист від перегріву | Ні |
| Плавний пуск двигуна | Ні |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ріжуча насадка | Ні |
| Встановлення насоса | Вертикальна |