20 630 ₴




Дренажно-фекальний насос Pedrollo BCm 15/50-N – погружной дренажно фекальний насос з двоканальним робочим колесом. який використтовується для підйому забрудненої рідини з присутністю коротковолокністих твердих частинок діаметром до Ø 50 мм.
Переваги:
Характеристики:
Замовляйте дренажно-фекальний насос Pedrollo BCm 15/50-N прямо зараз і ми відправимо його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам за номерами нижче.
Контактні дані для замовлень:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 16.5 кг |
| Вид насоса | Дренажно-фекальний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр перекачуваних частинок | 50 мм |
| Якість води | Брудна |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Максимальний напір | 14 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підвищення тиску | Ні |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Пропускна здатність | 45 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Частота | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний контроль рівня робочої середовища | Ні |
| Захист від перегріву | Ні |
| Плавний пуск двигуна | Ні |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 2 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 10 м |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун, Нержавіюча сталь |
| Ріжуча насадка | Ні |
| Встановлення насоса | Вертикальна |