3 300 ₴
3 290 ₴









Насоси цієї серії призначені для перекачування чистої води та можуть застосовуватися: для побутового використання під час водопостачання зі свердловин і резервуарів, для перекачування води в резервуари, для зрошувальних систем, для автоматичного подавання води спільно з невеликими резервуарами під час використання керівної автоматики (керівні реле, контролери тиску).
Переваги:
Характеристики:
Комплект постачання:
Замовляйте глибинний насос N.E.K 4SKM 100-0,75kW прямо зараз і ми відправимо його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам за номерами нижче.
Контактні дані для замовлень:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NEK |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 11.5 кг |
| Вид насоса | Вихровий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Максимальний напір | 47 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 0.75 Вт |
| Пропускна здатність | 2.7 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 10 м |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Конструктивні особливості | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP68 |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Основні | |
| Максимальна пропускна здатність | 2.7 куб. м/год |
| Максимальний робочий тиск | 4.7 |
| Номінальна пропускна здатність | 1.8 куб. м/год |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| Частота струму | 50 |