2 130 ₴





Цей тип насосів рекомендуються для перекачування води та хімічно неагресивних речовин щодо деталей насоса! Ця серія насосів вирізняється порівняно низькою ціною, простотою, компактністю й широким спектром сфер застосування. Завдяки їхній надійності, простоті в експлуатації й економності, цей вид насосів Wisla знайшов своє застосування для подавання води в побуті для зрошення садів і городів тощо.
Переваги:
Характеристики:
Комплект постачання:
Замовляйте насос Wisla MJSW/10M прямо зараз і ми отправим його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам за номерами нижче.
Контактні дані для замовлень:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wisla |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 10 кг |
| Вид насоса | Відцентровий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна глибина занурення | 9 м |
| Максимальний напір | 50 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підвищення тиску | Так |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Пропускна здатність | 4.2 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Конструктивні особливості | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP68 |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |