2 400 ₴
2 160 ₴
-10%




Цей тип насосів рекомендуються для перекачування води та хімічно неагресивних речовин щодо деталей насоса! Ця серія насосів вирізняється порівняно низькою ціною, простотою, компактністю й широким спектром сфер застосування. Завдяки їхній надійності, простоті в експлуатації й економності, цей вид насосів ROSA знайшов своє застосування для подавання води в побуті, для зрошення садів та городів тощо.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ROSA JET100S:
УСЛОВЕ ЕКСПЛУАТАЦІЇ:
Замовляйте насос ROSA JET 100 S прямо зараз і ми відправимо його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам на номери нижче.
Контактні данні для замовленнь:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rosa |
| Вага | 11 кг |
| Вид насоса | Відцентровий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна глибина занурення | 9 м |
| Максимальний напір | 50 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підвищення тиску | Так |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |