2 400 ₴
2 090 ₴
-13%





Центробіжний насос Rosa CPM-158 потужністю 1.1 кВт - відмінне рішення для вашого будинку або дачного ділянки. Він підходить для поливу городу, саду або газону. Завдяки низькому рівню шуму, він не спричинить вам дискомфорту під час роботи. В якості джерела води можна використовувати як ємності з водою (цистерни, бочки тощо), так і озера, ставки та інші водоймища з чистою водою.
Переваги:
Характеристики:
Комплект поставки:
Замовляйте відцентровий насос Rosa CPM-158 для поливу прямо зараз і ми відправимо його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам на номери нижче.
Контактні данні для замовленнь:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rosa |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 8 кг |
| Вид насоса | Відцентровий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна глибина занурення | 8 м |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Максимальний напір | 32 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підвищення тиску | Так |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Пропускна здатність | 6 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Конструктивні особливості | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP55 |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |