Всередині картриджа для видалення заліза Ecosoft 2,5"х10" знаходиться суміш каталітичного сорбційного матеріалу, високоякісного активованого вугілля та рН-коректора.
Картридж знижує вміст заліза та його сполук у водопровідній воді та воді зі свердловини, а також зменшує концентрацію нафтопродуктів, пестицидів, коригує колір та запах води.
Корпус картриджа виготовлений з чистого європейського харчового пластика.
Картридж підходить для фільтрів інших виробників зі стандартним типорозміром 2,5"х10".
Характеристики:
Замовляйте картридж для удаления заліза Ecosoft 2.5х10 прямо зараз і ми відправимо його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам за номером нижче.
Контактні данні для замовленнь:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECOSOFT |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 250 мм |
| Діаметр | 70 мм |
| Призначення комплектуючого | Магістральний фільтр |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | Змінний фільтруючий елемент |
| Типорозмір картриджа | 2,5"х10" |
| Ширина | 70 мм |