Всередині картриджу — 100% високоякісне гранульоване активоване вугілля зі шкарлупи кокосових горіхів.
Картридж видаляє з води хлор та хлорорганічні сполуки, зменшує концентрацію важких та кольорових металів, а також фенолу, нафтопродуктів та пестицидів. Коректує колір та запах води.
Картридж з гранульованим активованим вугіллям Ecosoft 4,5"х10" має збільшений ресурс по хлору — 30 000 літрів.
Підходить до фільтрів інших виробників зі стандартним типорозміром 4,5"х10".
Характеристики:
Замовляйте картридж з гранульованим активованим вугіллям Ecosoft 4.5х10 прямо зараз і ми відправимо його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам за номером нижче.
Контактні данні для замовленнь:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECOSOFT |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 250 мм |
| Діаметр | 120 мм |
| Призначення комплектуючого | Магістральний фільтр |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | Змінний фільтруючий елемент |
| Типорозмір картриджа | 4,5"х10" |
| Ширина | 120 мм |