Електронасоси серії QB призначені для подачі води з відкритих водойм, криниць, свердловин, накопичувальних ємностей. Використовуються в системах поливу садів та городин, системах крапельного зрошення, автоматичного водопостачання для підвищення тиску. Благодаря конструкції робочого колеса можуть перекачувати рідини, в яких присутній повітря або газ. Є хорошим вибором там, де необхідно створити високий напір при відносно невеликому об'ємному надходженні.
Переваги:
Характеристики:
Комплект поставки:
Замовляйте вихровий насос NEK QB-60 прямо зараз і ми відправимо його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам на номери нижче.
Контактні данні для замовленнь:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NEK |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 5 кг |
| Вид насоса | Вихровий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина до дзеркала води | 9 м |
| Діаметр перекачуваних частинок | 0.05 мм |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна глибина занурення | 6 м |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Максимальний напір | 38 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підвищення тиску | Так |
| Споживана потужність | 370 Вт |
| Пропускна здатність | 1.8 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Конструктивні особливості | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |