Шланг садовий Tecnotubi Cristall Tex діаметром 19 мм (3/4") довжиною 50 метрів виготовляється з первинних високоякісних матеріалів, стійкий до тривалого впливу води, технічних рідин, олії та нафтопродуктів, захищений від дії ультрафіолетового випромінення та кисню. Мінций зовнішній захисний шар робить цей шланг стійким до різних механічних пошкоджень та зношуванню. Проміжний середній шар являє собою надміцне обплетення виготовлене з поліестерової нитки, вона робить шланг максимально стійкий до впливу високого тиску, гарантовано витримує рабочій тиск до 10 атмосфер. Внутрішній гладкий шар виготовлений з ПВХ не містить в своєму складі шкідливих хімічних домішків, а також не створює супротиву потоку рідини всередині шланга.
Замовляйте шланг для поливу Tecnotubi "Cristall Tex" d3/4 довжиною 50 метрів прямо зараз і ми відправимо його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам на номери нижче.
Контактні данні для замовленнь:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tecnotubi |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал шланга | ПВХ |
| Армований шланг | Так |
| Діаметр шланга (") | 3/4" |
| Діаметр | 19 мм |
| Кількість шарів | 3 |
| Робочий тиск | 8 атм |
| Довжина | 25 м |
| Товщина стінки | 3.5 мм |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Довжина бухти | 25 м |
| Вид товару | Шланг |