Шланг садовий Presto-PS Floriya діаметром 19 мм (3/4") довжиною 30 метрів виготовлений з якісного первинного ПВХ, завдяки чому він стійкий до впливу води, до руйнівного впливу прямих сонячних променів, застосовується для додавання в ґрунт різних видів водорозчинних добрив. Прозорий зовнішній шар виконує роль захисту шлангу від механічних пошкоджень та зношування. Сітчасте обплетення з міцної синтетичноїй нитки, що складає проміжний шар, робить шланг стійким до розтягування та розриву при робочому тиску до 5 атмосфер. Третій жовтий шар додатково збільшує загальну товщину шланга та його здібність зберегти форму під час експлуатації та зберігання. Внутрішній шар з гладкою стінкою не створює супротиву потоку рідини всередині шланга та не містить в своєму складі домішків свинцю, барію та кадмію.
Замовляйте шланг для поливу Presto-PS Floriya d3/4 довжиною 30 метрів прямо зараз і ми відправимо його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам на номери нижче.
Контактні данні для замовленнь:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Україна |
| Армований шланг | Так |
| Вид товару | Шланг |
| Діаметр | 19 мм |
| Діаметр шланга (") | 3/4" |
| Довжина | 30 м |
| Довжина бухти | 25 м |
| Кількість шарів | 4 |
| Матеріал шланга | ПВХ |
| Робочий тиск | 4 атм |
| Стан | Новий |
| Товщина стінки | 2.6 мм |
| Колір | Синій |