Шланг садовий Tecnotubi Infinito діаметром 12 мм (1/2") довжиною 25 метрів виготовлений з первинного полівінилхлориду високої якості, стійкий до впливу ультрафіолетового випромінювання, органічних та неорганічних добрив. Зовнішній прозорий шар виконаний з додаванням технології Soft Touch, що робить використання шлангу максимально зручним, запобігаючи механічні пошкодження та захищає його від впливу прямих сонячних променів. Два внутрішніх шари армованого обплетення різного виду вʼязки з екстремально міцного поліестерового волокна надають шлангу неймоврну міцністьсть та еластичність, гарантуючи збереження форми навіть під час довготривалого зберігання. Цей шланг має чудові показники стійкості до тиску та супротиву на розрив. Внутршній шар, без пор та шкідливих хімічних домішків, виготовлений з харчового ПВХ, що запобігає розмноженню водоростей та бактерій під час експлуатації та дозволяє використовувати шланг для подачі питної води.
Замовляйте шланг для поливу Tecnotubi "Infinito" d1/2 довжиною 25 метрів прямо зараз і ми відправимо його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам на номери нижче.
Контактні данні для замовленнь:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tecnotubi |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал шланга | ПВХ |
| Армований шланг | Так |
| Діаметр шланга (") | 1/2" |
| Діаметр | 12 мм |
| Кількість шарів | 5 |
| Робочий тиск | 10 атм |
| Довжина | 25 м |
| Товщина стінки | 2 мм |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Довжина бухти | 25 м |
| Вид товару | Шланг |