1 799 ₴
1 585 ₴
-12%
Одноклапанний вібраційний заглибний насос Glass Hopper (Малюк) з верхнім забором польського виробництва може використовуватися для забезпечення подавання прісної води з водойми будь-якого типу, а також свердловин трубчастого типу (якщо їхній діаметр більший 10 см). Підійде для забезпечення поливання саду або городу, а також ділянки біля будинку або водопостачання самого будинку.
Переваги:
Характеристики:
Комплект постачання:
Замовляйте вібраційний насос Glass Hopper зі шлангом "Радуга" Sunny (20 м) прямо зараз і ми відправимо його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам за номерами нижче.
Контактні дані для замовлень:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Grasshopper |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 3.4 кг |
| Вид насоса | Вібраційний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Якість води | Чистий |
| Максимальний напір | 60 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 280 Вт |
| Пропускна здатність | 1.5 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина мережевого шнура | 7.5 м |
| Конструктивні особливості | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Насос + Шланг для поливання Веселка Sunny 20 м |