3 600 ₴





Скважинний насос VODOMET 4SKM-100 — призначений для подавання чистої води зі свердловин, колодязів і відкритих водойм. Можливе використання насосів цієї серії в системах автономного водопостачання будинків, поливу, дач і невеликих ферм. Завдяки простоті конструкції, ремонтопридатності, за невеликої вартості чудово зарекомендували себе на ринку України.
ПЕРЕВАГИ:
Безшумність у роботі;
Здатність підняти воду на висоту до 60 метрів;
Є сертифікати якості європейського зразка;
Крильчатка з латуні;
Мідна обмотка, потужний мотор із термозахистом;
Обладнаний кабелем завдовжки 12 метрів у комплекті;
Простий монтаж;
Пусковий конденсатор (захист від перегрівання) і теплове реле вбудовані в насос;
Корпус і деталі насоса виробляється з неіржавкої сталі;
Можна використовувати для організації водоспадів і фонтанів;
Використовується для свердловин, діаметр яких не менш ніж 110 мм.
Коротка технічна
Характеристика
Контактні дані для замовлення:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Словенія |
| Виробник | VODOMET |
| Вид насоса | Вихровий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 62 м |
| Пропускна здатність | 2.7 куб.м/год |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чистий |
| Вага | 12 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |