2 265 ₴








Насоси цієї серії призначені для перекачування чистої води та можуть застосовуватися: для побутового використання під час водопостачання зі свердловин і резервуарів, для перекачування води в резервуари, для зрошувальних систем, для автоматичного подавання води спільно з невеликими резервуарами під час використання керівної автоматики (керівні реле, контролери тиску).
Переваги:
Характеристики:
Комплект постачання:
Замовляйте глибинний насос WISLA 3TRW 2,2 - 70 0,5kW польського виробництва прямо зараз і ми отправим його вам сьогодні! Для оформлення замовлення натискайте кнопку "Купити" або телефонуйте нам за номерами нижче.
Контактні дані для замовлень:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wisla |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 6 кг |
| Вид насоса | Свердловинний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 0.5 Вт |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Основні | |
| Номінальна пропускна здатність | 2.2 куб. м/год |
| Частота струму | 50 |